print

Zaposleni
Črtomir Špacapan
Črtomir Špacapan, univ. dipl. ekon.
empty
Fabijana Medvešček, dipl. ekon.
Vodja pisarne lokalne akcijske skupine (LAS)
T:+386 (0)5 330 66 81
fabijana.medvescek@rra-sp.si
mag. Bruno Mihelj
mag. Bruno Mihelj
Vodja pisarne za razvoj pojetništva in svetovalec SPOT točke
T:+386 (05) 330 66 90
bruno.mihelj@rra-sp.si
empty
Amelija Skomina Zorn, dipl.ekon.
Svetovalka za gospodarstvo in splošne zadeve
T:+386 (05) 330 66 88
amelija.skomina@rra-sp.si
empty
Nataša Jakopič, dipl. ekon.
Svetovalka za razvoj človeških virov
T:+386 (05) 330 66 80
Na porodniškem dopustu
empty
Ana Vetrih, univ. dipl. ekon.
Računovodja
T:+386 (0)5 330 66 89
ana.vetrih@rra-sp.si
empty
Jasmina Nikić
Svetovalka za delo na mednarodnih in nacionalnih projektih
T:+386 (05) 330 66 85
jasmina.nikic@rra-sp.si
empty
Greti Manfreda, dipl.ekon.
Svetovalka za delo na mednarodnih in nacionalnih projektih
T:+386 05 330 66 85
greti.manfreda@rra-sp.si
empty
Nejc Kumar, mag. ekon. ved
Svetovalec za delo na mednarodnih in nacionalnih projektih ter regionalni razvoj
T:00386 (05) 330 66 89
nejc.kumar@rra-sp.si
empty
Silva Knez, dipl. ekon.
Svetovalka za delo na mednarodnih in nacionalnih projektih
T:+386 (05) 330 66 85
silva.knez@rra-sp.si
empty
Aleš Bajec, dipl. org. tur.
Svetovalec za delo na mednarodnih in nacionalnih projektih
T:+386 05 330 66 80
ales.bajec@rra-sp.si