print

Zaposleni
Črtomir Špacapan
Črtomir Špacapan, univ. dipl. ekon.
Direktor
T:+386 (0)5 330 66 89
crtomir.spacapan@rra-sp.si
empty
Fabijana Medvešček, dipl. ekon.
Vodja pisarne lokalne akcijske skupine (LAS)
T:+386 (0)5 330 66 81
fabijana.medvescek@rra-sp.si
empty
Tanja Golja, univ. dipl. ekon.
Vodja projektne pisarne
T:+386 (0)5 330 66 80
tanja.golja@rra-sp.si
empty
mag. Bruno Mihelj
Vodja lokalnega podjetniškega centra
T:+386 (05) 330 66 90
bruno.mihelj@rra-sp.si
empty
Amelija Skomina Zorn, dipl.ekon.
Svetovalka za gospodarstvo in splošne zadeve
T:+386 (05) 330 66 90
amelija.skomina@rra-sp.si
empty
Nataša Jakopič, dipl. ekon.
Svetovalka za razvoj človeških virov
T:+386 (05) 330 66 80
Na porodniškem dopustu
empty
Ana Vetrih, univ. dipl. ekon.
Računovodja
T:+386 (0)5 330 66 89
ana.vetrih@rra-sp.si
empty
Jasmina Nikić
Svetovalka za razvoj človeških virov
T:+386 (05) 330 66 85
jasmina.nikic@rra-sp.si
empty
dr. Kristina Brataševec
Svetovalka za razvoj človeških virov
T:+00386 (05) 330 66 81
kristina.bratasevec@rra-sp.si
empty
Greti Manfreda, dipl.ekon.
Svetovalka za mednarodno sodelovanje in regionalni razvoj
T:+386 05 330 66 85
greti.manfreda@rra-sp.si
empty
Nejc Kumar, mag. ekon. ved
Svetovalec za gospodarstvo in turizem
T:00386 (05) 330 66 89
nejc.kumar@rra-sp.si
empty
Silva Knez, dipl. ekon.
Svetovalka v projektni pisarni
T:+386 (05) 330 66 85
silva.knez@rra-sp.si